Startlijst deelnemers

Startprocedure.
Het startvak zal 30 minuten voor beide starts worden geopend. De startlijn wordt zo breed mogelijk gecreëerd.
Men zal middels 5 en 2 minuten borden voor de start worden gewaarschuwd.
na 2 minuten zal middels kanon het startschot gegeven worden.

Voorlopige deelnemerslijst.

Startnummer Naam Woonplaats Land
1 Caroline Jacobs Delfgauw NED
2 Leida Out Beverwijk NED
3 Anne van de Swaluw Kwadendamme NED
4 Gerda Kloet-Huybers ‘s-Gravenhage NED
5 Patricia Doorn Melissant NED
6 Marleen Keijzer Middelharnis NED
7 Marjan van Galen Delft NED
16 Henrik van Straten Middelharnis NED
17 Jos Berkhof Dirksland NED
18 Jeroen van Mourik Zierikzee NED
19 Rob olofsen Middelharnis NED
20 Erwin Griekspoor Driehuis Nh NED
21 Bart van Ruiten Noordwijkerhout NED
22 Frederik Snauwaert Lauwe BEL
23 Sjaak Melissant Middelharnis NED
24 Michel Dekker Hellevoetsluis NED
25 André van Dijk Ouddorp Zh NED
26 Johan van Schoonhoven Elst Ut NED
27 Andre v.d.Nieuwendijk Ouddorp Zh NED
28 Jaap Groeneveld Ouddorp Zh NED
29 Jarno van Wingerden Zwijndrecht NED
30 Pascal Vergeer Noordwijk Zh NED
31 Marco Tanis Ouddorp Zh NED
32 Henk Kalkman Maassluis NED
33 Mark Cosijn Vlissingen NED
34 Justin Prinsen Sommelsdijk NED
35 Steven nijweide Dordrecht NED
36 Walter Eggers Castricum NED
37 Hans Chialastri Beverwijk NED
38 Tonny de Jonge ‘s-Heerenhoek NED
39 Franky Steehouwer Serooskerke Schouwen NED
40 Derek van der Niet Noordwijk Zh NED
41 Sebastiaan v.d. Jagt Yerseke NED
42 Simon Gaarthuis Alkmaar NED
43 Laurens Huizer Stad aan ’t Haringvliet NED
44 Peter van Zuijlen Noordwijk Zh NED
45 Maurice de Roode Rozenburg Zh NED
46 Sjaak van Kempen Sommelsdijk NED
47 John Metz Zaandam NED
48 Marcel Kapelle Goes NED
49 Julien Mouthaan Berkel en Rodenrijs NED
50 Denny Verbaas Lisse NED
51 Ben van Brecht Ochten NED
52 Frans Klompenhouwer Hellevoetsluis NED
53 Ron van der Voort Naaldwijk NED
54 Harald Vliem Harderwijk NED
55 Martin Verhoeven Ridderkerk NED
56 Sjaak Dekker ‘s-Heer Arendskerke NED
57 Tonny Kralt Rijnsburg NED
58 Tonnie Jumelet Bruinisse NED
59 Kees Spuy Stellendam NED
60 Wilco van der Giessen Rotterdam NED
61 DIRK Verstraate Middelburg NED
62 Rinke Koelewijn Sint Pancras NED
63 Theo Laroo Egmond-Binnen NED
64 Paul van Rijn Zierikzee NED
65 Herman de Weerd Krommenie NED
66 Jasper Laroo Egmond-Binnen NED
67 Jordy Tromp Egmond-Binnen NED
68 Helmut Baier Poortugaal NED
69 Cor van ’t Hof Rhoon NED
70 Bernard Kriek Melissant NED
71 Lou van Burg Heinkenszand NED
72 Arjan van t Veer Renesse NED
73 Bart MiddelhovenI Veenendaal NED
74 Nick Janssen Olen BEL
75 Arie Kweekel Spijkenisse NED
76 Tijs van Beek Heiloo NED
77 Pieter van Katwijk Ouddorp Zh NED
78 Jarno Alting Middelharnis NED
79 Johan ter Horst Hengelo Ov NED
80 Ralph van Venrooij Pijnacker NED
81 Willem Haket Pijnacker NED
82 Arjan Verhage Goedereede NED
83 Rob Visser Bergschenhoek NED
84 Marco Doorn Melissant NED
85 Arnold Visbeen Melissant NED
86 Hans de Bruin Leerdam NED
87 Adriaan Tanis Goedereede NED
88 Adnes Keijzer Middelharnis NED
89 Ruud vette Rozenburg Zh NED
90 Marcel Verkleij Rozenburg Zh NED
91 Ben Visser Heerhugowaard NED
92 Van der Veek Amsterdam NED
93 Gert van der Lugt Bergschenhoek NED
94 Wim Zuydijk Sommelsdijk NED
95 Koen Mol Roosendaal NED
96 Peter Verstraate Westkapelle NED
97 Fred Neubauer Hellevoetsluis NED
98 Tjorven Expeels Dudzele BEL
99 Michael Mom Spijkenisse NED
100 Rick de Kruijff Barendrecht NED
101 Jaap Visbeen Nieuwe-Tonge NED
102 Sander de Wit Zierikzee NED
103 Stefan de Jonge Scharendijke NED
104 Gerwin Jonkers Bleiswijk NED
105 Charles Loijens Hilvarenbeek NED
106 Tom Van Loon Gierle BEL
107 Danny Pijl Ouddorp Zh NED
108 David Drexhage Dordrecht NED
109 Peter Bestebreurtje Oud-Beijerland NED
110 Martin vander Plas Numansdorp NED
111 Stephan Braber Dirksland NED
112 Ron Boendermaker Egmond aan Zee NED
113 Bas Standhardt Heiloo NED
114 Johnny Janse Renesse NED
115 Johan du Pree Middelharnis NED
116 Erik Broekhuizen Oegstgeest NED
117 Mark Mondria ‘s-Gravenhage NED
150 Melanie woering Rozenburg Zh NED
151 Pauliena Rooijakkers Schijndel NED
152 Celine van Houtum Schijndel NED
153 Michelle Zacht Sprang-Capelle NED
154 Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel NED
155 Minke van Dingen Oosterhout Nb NED
156 Esther van Veen Uitgeest NED
157 Roos Hoogeboom Utrecht NED
158 Nina Kessler Velserbroek NED
160 Christian de Meijer Philippine NED
161 Henry Kes Volendam NED
162 Mike Kes Volendam NED
163 Sander van der Velde Oude-Tonge NED
164 Cees Snoek Volendam NED
165 Niels Jeroen Bos Den Burg NED
166 Pieter van der Eijk Swifterbant NED
167 Wim Rombaut Stekene BEL
168 Dimitri Mulder Heinkenszand NED
169 Leo Sluijs Noordwijk Zh NED
170 Marc Vanacker Sint-niklaas BEL
171 Jos Dohle Wassenaar NED
172 Jan Teeling Schagen NED
173 Ramon vleugel Goes NED
174 Jaco Paauw Rijnsburg NED
175 Jelle Maeyaert Veurne BEL
176 Ron Aardenburg Heemskerk NED
177 Jos van Dorp Wieringerwaard NED
178 Ello van Gelderen Haarlem NED
179 Aad Honders Monster NED
180 Marco van Schijndel Sint-Oedenrode NED
181 Dirk-Jan van Reek Voorhout NED
182 Wim Heyns Turnhout BEL
183 Sjoerd Brandt Monnickendam NED
184 Sebastiaan ten Zeldam Haarlem NED
185 Peter de Hullu Axel NED
186 Jan David van Keulen Stellendam NED
187 Yennick Wolthuizen Castricum NED
188 Edwin Sierkstra Hoogkarspel NED
189 Jelle Jumelet Bruinisse NED
190 Kristof De Baets Eeklo BEL
191 Kees Pameijer ‘s-Gravenhage NED
192 Derek-Jan Franse Westdorpe NED
193 Stefan Teeuwen De Zilk NED
194 Pascal Noort Haarlem NED
195 Jan Kweekel Goedereede NED
196 Ronan van Zandbeek Schijndel NED
197 Robbie Gevers Schijndel NED
198 Marc Kivits Schijndel NED
199 Sjors Handgraaf Leiden NED
200 Arwin van den Berg Spijkenisse NED
201 Damian Kooreman Aalsmeer NED
202 Frans van Winden Bergschenhoek NED
203 John Roos Sommelsdijk NED
204 Wout Roos Stad aan ’t Haringvliet NED
205 Ruud Kuikstra Brielle NED
206 Jarno van krimpen Groot-Ammers NED
207 Laurens Snoek Volendam NED
208 Jan-Frederik Finoulst Sint-Pauwels BEL
209 Bram Imming Egmond-Binnen NED
210 Toon Imming Egmond-Binnen NED
211 Selmar Pigge Wolvega NED
212 Ronald Greep Maasland NED
213 Sander Lormans Egmond-Binnen NED
214 Pim de Waard Egmond-Binnen NED
215 Jorn Teer Egmond-Binnen NED
216 Bouk de Roeck Egmond-Binnen NED
217 Raymond Greep Maasland NED
218 Thijmen vd Vrede Goes NED
219 Martin Luesing Hellevoetsluis NED
220 Marco Duson Brielle NED
221 Jordy Buskermolen Kudelstaart NED
222 Mick Kemper Volendam NED
223 Willem Kegge Rockanje NED
224 Henk van vuure Avenhorn NED
225 Robby de Bock Driezum BEL
226 Arne Vermeersch Beselare BEL
227 Dean Ruska Volendam NED
228 Hans Jurgen Verselder Ertvelde BEL
229 Mats Buning Alkmaar NED
230 Hidde Bos Haarlem NED
231 Jasper Ockeloen Dordrecht NED
232 Stefan Vreugdenhil Naaldwijk NED
233 Job de ridder Noordwijkerhout NED
234 Ed Hasselman Amsterdam NED
235 Mitchel Steenman Amsterdam NED
236 Arjan van der Plas Katwijk Zh NED
237 Ivar Slik Bergen Nh NED
238 Remco te Brake Den Hoorn Zh NED
239 Roy Beukers Petten NED
240 Arjan van der Niet Katwijk Zh NED
241 Berry Hollander Sassenheim NED
242 Johan Lacroix Rockanje NED
243 Ad de Brabander Kwintsheul NED
244 Dennis Karels Egmond aan Zee NED
245 Tibor Zwaan Egmond aan Zee NED
246 KAY Pronk Limmen NED
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com